Aura Suite By Zeussuites

  • 25 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Czołowy Aura Suite By Zeussuites Ateny o powierzchni 25 m² jest położony w dzielnicy Athens Historical Center, w odległości 5 min spacerem od stacji metra Panepistimio. Obiekt położony jest tylko 1 km od dworca kolejowego Thissio i 400 m od przystanku autobusowego Agora.

Czołowy Aura Suite By Zeussuites oferuje miejsce do siedzenia, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Apartament oferuje 1 sypialnię dla maksymalnie 2 odwiedzających. W obiekcie noclegowym znajduje się 1 łazienka. Znajdziesz tu również oddzielną toaletę i prysznic.

Dla tych, którzy chcą samodzielnie przygotowywać posiłki, Aura Suite By Zeussuites zapewnia takie opcje wyżywienia, jak czajnik elektryczny, lodówka i przybory kuchenne.

Agora ateńska znajduje się w pobliżu od apartamentu, a Partenon znajduje się w odległości 25-minutowego spaceru. Dzięki centralnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w 600 metrach Kościół Panagia Kapnikarea. Muzeum Ateńskie leży w odległości 5-minutowego spaceru.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Aura Suite By Zeussuites Ateny
Aristeidou 10 Suite By Zeussuites
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Aristeidou 10 Suite By Zeussuites

8.1
Bardzo dobry 43 opinie
87 m od nieruchomości
USD 108 USD 97
za noc
Central Urban Suite By Zeussuites
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Central Urban Suite By Zeussuites

8.7
Świetny 20 opinii
87 m od nieruchomości
USD 102 USD 92
za noc
Athens At A Glance - Luxury Apartments
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Athens At A Glance - Luxury Apartments

9.5
Wyjątkowy 142 opinie
152 m od nieruchomości
USD 170 USD 153
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Ateny im. Elefteriosa Wenizelosa
    34 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Omonia
    600 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji00002733888
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Aura Suite By Zeussuites akceptuje zwierzęta?
      Niestety Aura Suite By Zeussuites nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w Aura Suite By Zeussuites jest kuchnia?
      W Aura Suite By Zeussuites goście znajdą aneks kuchenny z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Ateny im. Elefteriosa Wenizelosa
    34 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Omonia
    600 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Aura Suite By Zeussuites Ateny

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij